enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Ulusal Ekip haberi: Kenan Koçak: Dünya Kupası’na katılmak istiyoruz

Grubun dilek ve isteğinden şad kaldıklarını lisana getiren Koçak, “Yeni bir takımız ve kadroyla yeni buluştuk. Güçlü karşılaşmalar oynadık …

Ulusal Ekip haberi: Kenan Koçak: Dünya Kupası’na katılmak istiyoruz
15.10.2021 22:07
0
A+
A-

Grubun dilek ve isteğinden şad kaldıklarını lisana getiren Koçak, “Yeni bir takımız ve kadroyla yeni buluştuk. Güçlü karşılaşmalar oynadık. Takımdaşlıktan ve ekibin dileğinden pek mutluyuz. Her şeyde yüzde yüz istediğimiz üzere olmadı. Tezimiz devam ediyor. Sonuna kadar da kovalayacağız. Stefan hocamızın da dediği üzere birlik ve beraberlik içinde maksadımıza ulaşacağız” diye konuştu.

“LETONYA MAÇINDAN SONRAKİ BİRLİK VE BERABERLİĞİ GÖRÜNCE TEKNİK TAKIM OLARAK ÇOK SEVİNDİK”

Ekipteki birlik ve beraberlikten ötürü teknik takım olarak büyük sevinç yaşadıklarını lisana getiren Koçak, “Bir haftadan biraz daha fazla vaktimiz yoktu, kadroyla çok fazla vakit geçiremedik. Ekibi tam tanıyamadan kuvvetli karşılaşmalar oynadık. Bu çeşit galibiyet gelmesi ister istemez Stefan hocamızı ve tüm takımı duygulandırdı. Maç sonunda da o birlik ve beraberliği görünce daha çok sevindik. Bu birlik ve beraberliği yaşadığımızda muvaffakiyete ulaşabiliriz. Takım olarak bu birlik ve beraberliği sağlamak istiyoruz” formunda konuştu.

“OYUNCULARI DAİMA İZLEYEREK ULUSAL EKİP İÇİN EN YANLIŞSIZ KARARI VERECEĞİZ”

Maçları yerinde takip ederek oyuncuları izlediklerini ve raporlar hazırladıklarını söyleyen Koçak, “Çalışmaya devam ediyoruz. Bizim için iş bitmedi. Avrupa’da oynayan oyuncularımız var. Yurt içinde oynayan oyuncularımız var. Dağılım yaparak oyuncularımızı takip edeceğiz. Yarın Sivas maçına gideceğiz. İstanbul’daki maçları izleyeceğiz. İşimiz bu, Stefan Kuntz hocamızın raporu doğrultusunda oyuncuları izleyerek ulusal grup için en yanlışsız kararı vereceğiz” açıklamasında bulundu.

“DÜNYA KUPASINA KATILMAK İSTİYORUZ”

Kısa vadede planlar yaparken yapılanma manasında da çalışmalar yaptıklarını söyleyen Koçak, “Kısa vadede iki kıymetli maçımız var. İki maçı da alarak Dünya Kupası’na katılmak istiyoruz. Kısa vadede planlar yaparken, yapılanmaya da gitmemiz lazım. Gençlere yönelmemiz lazım. Grup olarak birbirimizi bulmamız lazım. Daha çok işimiz var. İşimizi çok seviyoruz, elimizden geleni yapacağız. İnşallah Türk futbolu için güzeli olur” dedi.

ETİKETLER: , ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.