enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu: Uğraşın ismi şampiyonluk!

“Gurbetçi Gençler” taraftar kümesinin Sütlüce’de düzenlediği tertibe birtakım yöneticilerle birlikte tekneyle gelen Trabzonspor Kulübü Lideri …

Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu: Uğraşın ismi şampiyonluk!
05.09.2021 23:22
0
A+
A-

“Gurbetçi Gençler” taraftar kümesinin Sütlüce’de düzenlediği tertibe birtakım yöneticilerle birlikte tekneyle gelen Trabzonspor Kulübü Lideri Ahmet Ağaoğlu, birinci meşaleyi yakarak aktifliği başlattı. Daha sonra Haliç kıyısında binlerce taraftar meşale yakarken renkli imgeler oluştu.

Harika Lig ’de döneme 3’te 3 yaparak başlamanın değerli olduğunu belirten Ağaoğlu, tıpkı ciddiyetle yola devam edip şampiyon olmak istediklerini vurgulayarak, “İnşallah bu meşale şampiyonluğun habercisi olur. Her sene burada kutluyoruz. Her sene lige birebir coşku ve heyecanla başlıyoruz lakin inşallah bu sene her şey çok daha farklı olacak. O sene bu sene olacak.” diye konuştu.

Meşale etkinliğinden sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulan Ağaoğlu, Üstün Lig’in 4. haftasında yapacakları Galatasaray müsabakasıyla ilgili, “Bu sene amacımız büyük. Gayretin ismi şampiyonluk uğraşı. Onun için Galatasaray maçının öbür maçlardan farkı yok. Tüm rakiplerimize ve verdikleri uğraşa hürmet duyuyoruz. Her karşılaşmaya birebir ciddiyetle ve hassasiyetle hazırlanıyoruz. Lig uzun bir maraton. Üçte 3 yapmamız benim için bir mana tabir etmiyor. Âlâ başlangıç her vakit çok kıymetlidir lakin nasıl başladığınızdan çok nasıl bitirdiğiniz daha da kıymetlidir. 7-8 aylık bir maraton var. Bütün maçlara birebir disiplinle hazırlanıp rakiplere saygıyı göz gerisi etmemeliyiz.” halinde konuştu.

Ağaoğlu, açıklamalarının akabinde Sütlüce kıyıda kutlamalara katılan bordo-mavili taraftarlarla karşılıklı tezahüratlar yaptı. (AA)

ETİKETLER: