enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

TFF Lideri Nihat Özdemir’den Stefan Kuntz ve Şenol Güneş açıklaması

A Ulusal Kadro ‘da teknik yönetici Şenol Güneş ile yollar ayrılmasının akabinde gündeme gelen birinci isim Stefan Kuntz oldu. Deneyimli teknik …

TFF Lideri Nihat Özdemir’den Stefan Kuntz ve Şenol Güneş açıklaması
19.09.2021 00:17
0
A+
A-

A Ulusal Kadro ‘da teknik yönetici Şenol Güneş ile yollar ayrılmasının akabinde gündeme gelen birinci isim Stefan Kuntz oldu. Deneyimli teknik adam, İstanbul’a gelerek TFF idaresi ile bir görüşme gerçekleştirip akabinde yine Almanya’nın yolunu tutmuştu.

Dünya gazetesi müellifi Vahap Munyar, TFF Lideri Nihat Özdemir’le ortasında geçen Stefan Kuntz ve Şenol Güneş’in tazminat konusunu köşesine taşıdı.

İŞTE VAHAP MUNYAR’IN KÖŞESİNE TAŞIDIĞI NİHAT ÖZDEMİR’İN KELAMLARI:

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Lideri Nihat Özdemir’e A Ulusal Ekip Teknik Yöneticiliği ile ilgili Almanya U21 Takımı’nın Teknik Yöneticisi Stefan Kuntz’un isminin öne çıkması konusunu sordum, yanıtladı:

– Görüşüyoruz. Şimdi görüşmelerimiz sürüyor.

Biraz daha bilgi almaya çalıştım:

– Sizin için ibre daha çok Kuntz’dan yana mı?

Şu karşılığı verdi:

– Görüşme evresinde olduğumuz için şimdi net bir şey söyleyecek durumda değilim.

Açıkça söylemese de Özdemir’den TFF’nin yeni devirde A Ulusal Grup için yabancı teknik yöneticiyle yola devam etmek istediği izlenimini edindim.

Şenol Hoca tazminat konusunu hiç açmadı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Lideri Nihat Özdemir’e Şenol Güneş’in tazminatı konusunun kamuoyunda çok tartışıldığını anımsattım, yanıtladı:

– Şenol Hoca, vazifesi bırakırken tazminat konusunu hiç açmadı bile.

Şenol Güneş’in tazminat konusunda yeniden de TFF’ye bir ileti vermiş olması gerektiğini düşündüğüm için ısrarla sordum, Özdemir şu cevapla yetindi:

– Şenol Hoca, “Benim oturup sizinle para pazarlığı yapmam kelam konusu olmaz. Siz ne takdir ederseniz, ne karar verirseniz kabulümdür” dedi.