enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Son dakika | Ulusal Kadro’ya dönen Caner Erkin’den Stefan Kuntz ve Norveç maçı yorumu

A Ulusal Futbol Grubumuz, 2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu’ndaki kritik maçta 8 Ekim Cuma günü Norveç’i konuk edecek. Kuvvetli müsabaka …

Son dakika | Ulusal Kadro’ya dönen Caner Erkin’den Stefan Kuntz ve Norveç maçı yorumu
05.10.2021 17:22
0
A+
A-

A Ulusal Futbol Grubumuz, 2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu’ndaki kritik maçta 8 Ekim Cuma günü Norveç’i konuk edecek. Kuvvetli müsabaka öncesi tekrar Ulusal Kadroya dönen Caner Erkin, açıklamalarda bulundu.

İşte Caner Erkin’in açıklamaları:

“Uzun yıllardır zati ulusal formayı terletiyorum. O yüzden çok memnun oldum. Başka kamplarda, Avrupa Şampiyonası’nda da olmak isterdim ancak nasip değilmiş. Şu anda buradayım ve çok memnunum. Elimden gelen her şeyi vermeye hazırım”

“Önceden de arkadaşlık ile ulusal ekipte hiçbir sorun yoktu. Artık yeni bir gelişim oldu. Yeni hocamız geldi. Ulusal kadroda arkadaşlık manasında sorunlar olmadı, olmamalı da”

“İlk evvel başka maçları düşünmeden Norveç’i düşünmek lazım. Onlar şu anki pozisyonda rakibimiz. Norveç’i yenecek güçteyiz. Yenecek kalitede oyunculara sahibiz. Yeneceğimizi düşünüyoruz”

“Şenol Hoca da Kuntz Hoca da çok bedelli hocalarımız. Buraya geldikten sonra her hoca elinden gelen her şeyi yapıyor. Bundan da kimsenin kuşkusu yoktur herhalde. Tahminen futbol sisteminde bir değişim olabilir. Tahminen onun oyuncu tercihleri farklı olabilir. Bunlar değişebilir tahminen. Biz de hocamızın ne istediğine inanıp buna nazaran gayret edeceğiz”

“Farklı bir sistemi olabilir hocanın. Buradan değişiklikler olabilir. Sonuçta Türkiye’de çok kaliteli oyuncular var. Burayı çok oyuncu hak ediyor. Gruplarında en düzgün performansı sergileyen oyuncular burada olduğunda bir kahır yaşamayız”

“Hocanın geldiğinden beri oynatmak istediği futbolu bize yansıtmaya çalışıyor. Az bir mühlet olsa da bunu oynamaya çalışıyoruz yavaş yavaş. Hocamızın sistemine, taktiğine uyalım. Bence bir kasvet olmayacak Norveç maçında”

ETİKETLER: , ,