enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Son dakika | Hidayet Türkoğlu’ndan TBF lider adaylığı açıklaması!

Türkiye Basketbol Federasyonu ve misli.com, Türk basketbolu ismine çok pahalı bir iş birliğine imza attılar. TBF ve misli.com ortasında iki …

Son dakika | Hidayet Türkoğlu’ndan TBF lider adaylığı açıklaması!
12.10.2021 17:07
0
A+
A-

Türkiye Basketbol Federasyonu ve misli.com, Türk basketbolu ismine çok pahalı bir iş birliğine imza attılar. TBF ve misli.com ortasında iki dönemlik ING Basketbol Muhteşem Ligi ve Herbalife Nutrition Bayanlar Basketbol Muhteşem Ligi’nin ana sponsorluğu, Türkiye Basketbol Ligi’nin de isim sponsorluğu konusundaki işbirliği mutabakatı imzalandı. Ayrıntıların paylaşıldığı basın toplantısı sonrası ise Türkiye Basketbol Federasyonu Lideri Hidayet Türkoğlu, yaklaşan Türkiye Basketbol Federasyonu’nun olağan seçimli genel konseyi hakkında açıklamalarda bulundu.

Basın mensuplarına yaptığı açıklamada Hidayet Türkoğlu, “Ben bunu daha evvel de açıklamıştım, yine açıklamak istiyorum. Lider adaylığımı daha evvel de söylediğim üzere yine söylüyorum. Maksadımız, her adayın kendisini tabir edeceği ve projelerini anlatacağı bir süreç olması. Vakit zaman kulağımıza gelen makus şeyler de oluyor. 5 senede somut manada yaptıklarımızı herkesle paylaşıyoruz. Sponsor gelirlerimiz, Türk atletler için yaptıklarımızla büyük bedeller kattığımızı düşünüyoruz. Bizi eleştirebilirler lakin son 5 yılı başarısızlık olarak görmeleri hakikaten üzücü. İster istemez karşılık vermemiz gerekiyor. Bizi eleştirenlerin neler yaptıklarını da merak ediyoruz. Biz projelerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Kulüplerle irtibatımız sahiden çok uygun. Önümüzdeki 3 yılın da bu formda devam etmesini istiyoruz ve buradan lider adaylığımı tekrar ediyorum” dedi.

Mevcut lider Hidayet Türkoğlu’nun da yine aday olduğu seçimler için daha evvel de Harun Erdenay ve Erman Kunter, adaylıklarını açıklamışlardı.

ETİKETLER: , ,