enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Son dakika haberleri: Fenerbahçe’de Vitor Pereira’nın vazgeçilmezleri

Fenerbahçe’de 8 haftalık dönemde defansif manada uygun işler yapılırken, Vitor Pereira’nın tercihleri de öne çıktı. 3’lü …

Son dakika haberleri: Fenerbahçe’de Vitor Pereira’nın vazgeçilmezleri
14.10.2021 08:52
0
A+
A-

Fenerbahçe’de 8 haftalık dönemde defansif manada uygun işler yapılırken, Vitor Pereira’nın tercihleri de öne çıktı. 3’lü savunma sistemi kuran Pereira, savunma tarafındaki 4 isimden hiç vazgeçmedi.

Kaleci Altay Bayındır, defansta Kim Min Jae ve Attila Szalai ikilisi ve defansif orta saha Luiz Gustavo, Pereira tarafından hiç kesilmedi. Altay, 8 maçta 3 sefer kalesini gole kapatırken kurtarış yüzdesi yüzde 74 oranında seyretti. Defansta artık uyumlu bir ikili olan Kim Min Jae ve Szalai ise çok düzgün bir düzey yakaladı.

7 maçta oynayan Kim, yüzde 87’lik pas isabeti, maç başına 3.7’lik hava topu kapma ve yüzde 71’lik ikili çaba kazanma oranıyla dikkat çekti.

Szalai de yüzde 75’lik pas isabeti, 2.6’lık hava topu kapma ve yüzde 60’lık ikili uğraş kazanma oranı tutturdu. Kadronun hiç vazgeçmediği Luiz Gustavo ise yüzde 86’lık pas isabeti, yüzde 50’lik ikili gayret kazanma ve 1.6’lık top kapma oranıyla öne çıktı ve 1 sefer de gol atma memnunluğu yaşadı.

Kaleci Altay Bayındır, defansta Kim Min Jae ve Attila Szalai ikilisi ve defansif orta saha Luiz Gustavo, Pereira tarafından hiç kesilmedi. Altay, 8 maçta 3 defa kalesini gole kapatırken kurtarış yüzdesi yüzde 74 oranında seyretti. Defansta artık uyumlu bir ikili olan Kim Min Jae ve Szalai ise çok güzel bir düzey yakaladı.

7 maçta oynayan Kim, yüzde 87’lik pas isabeti, maç başına 3.7’lik hava topu kapma ve yüzde 71’lik ikili çaba kazanma oranıyla dikkat çekti.

Szalai de yüzde 75’lik pas isabeti, 2.6’lık hava topu kapma ve yüzde 60’lık ikili uğraş kazanma oranı tutturdu. Grubun hiç vazgeçmediği Luiz Gustavo ise yüzde 86’lık pas isabeti, yüzde 50’lik ikili uğraş kazanma ve 1.6’lık top kapma oranıyla öne çıktı ve 1 sefer de gol atma memnunluğu yaşadı.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.