enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Son dakika BJK transfer haberi! Beşiktaş dünya yıldızı için ateşi yaktı! Menajeriyle tekrar görüşecek

Muhteşem Lig’in son şampiyonu Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi’nde uğraş edecek tezli bir takım oluşturmak için çalışmalarını …

Son dakika BJK transfer haberi! Beşiktaş dünya yıldızı için ateşi yaktı! Menajeriyle tekrar görüşecek
30.07.2021 09:07
0
A+
A-

Muhteşem Lig’in son şampiyonu Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi’nde uğraş edecek tezli bir takım oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. Siyah-beyazlılar, transfer gündeminde olan dünyaca ünlü yıldız futbolcuyu bitirmek istiyor. İşte yaşananlar…

Beşiktaş’ın mutabakata vardığı Valentin Rosier, dün İstanbul’a geldi. Valentin Rosier, gelecek dönemde da siyah-beyazlı ekipte kiralık olarak forma giyecek. 24 yaşındaki sağ bek, sıhhat denetimlerinin akabinde Beşiktaş ile resmi mukaveleyi imzalayacak.

Rosier’in akabinde Rachid Ghezzal’la da anlaşan Beşiktaş Kulübü, Leicester City ile pazarlıklarını devam ettiriyor. Siyah-beyazlılar ile Premier Lig grubu ortasında 1 milyon euroluk bonservis fiyatı farkı olduğu argüman ediliyor.

Beşiktaş’ın transfer gündeminin birinci sıralarında yer alan Alex Teixeira konusunda umutlu bekleyiş devam ediyor. Beşiktaş İdaresi, Dubai’de umduğu üzere teklifler bulamayan Alex Teixeira’yı bu sefer bitirmek istiyor.

Ülkesine dönen ve Beşiktaş’tan müddet isteyen Brezilyalı futbolcunun, birkaç gün içerisinde cevap vermesi bekleniyor.

Dün itibariyle bu transferdeki talihi yüzde 50’nin üzerine çıkan siyah-beyazlıların yine bu oyuncunun menajeriyle görüştüğü ortaya çıktı.

Teknik Yönetici Sergen Yalçın’ın da çok istemesi nedeniyle listenin en başında yer alan Alex Teixeira’yı transfer ederek taraftarını sevindirmek isteyen idare, olumsuz cevap alınması halinde ise öteki isimlerle görüşmelere başlayacak.

Sergen Yalçın’ın ofansif orta saha transferinin, geçe bırakılmamasını istediği için Alex ve alternatifleriyle yakın temasta olan Beşiktaş İdaresi, Rosier ve Ghezzal’den sonra tekrar bir diğer oyuncu için hareketli günler yaşayacak

Alex’in, Sergen Yalçın’ın başındaki oyun kurgusuna en uygun hamle oyuncularından biri olduğu vurgulandı. Alex’in olmaması halinde hem 8 hem de 10 numarada oynayabilecek isimlerin üzerinde durulacağı belirtildi. (Skorer)

Beşiktaş’ın muahedeye vardığı Valentin Rosier, dün İstanbul’a geldi. Valentin Rosier, gelecek dönemde da siyah-beyazlı kadroda kiralık olarak forma giyecek. 24 yaşındaki sağ bek, sıhhat denetimlerinin akabinde Beşiktaş ile resmi mukaveleyi imzalayacak.

Rosier’in akabinde Rachid Ghezzal’la da anlaşan Beşiktaş Kulübü, Leicester City ile pazarlıklarını devam ettiriyor. Siyah-beyazlılar ile Premier Lig takımı ortasında 1 milyon euroluk bonservis fiyatı farkı olduğu sav ediliyor.

Beşiktaş’ın transfer gündeminin birinci sıralarında yer alan Alex Teixeira konusunda umutlu bekleyiş devam ediyor. Beşiktaş İdaresi, Dubai’de umduğu üzere teklifler bulamayan Alex Teixeira’yı bu defa bitirmek istiyor.

Ülkesine dönen ve Beşiktaş’tan mühlet isteyen Brezilyalı futbolcunun, birkaç gün içerisinde karşılık vermesi bekleniyor.

Dün itibariyle bu transferdeki talihi yüzde 50’nin üzerine çıkan siyah-beyazlıların tekrar bu oyuncunun menajeriyle görüştüğü ortaya çıktı.

Teknik Yönetici Sergen Yalçın’ın da çok istemesi nedeniyle listenin en başında yer alan Alex Teixeira’yı transfer ederek taraftarını sevindirmek isteyen idare, olumsuz cevap alınması halinde ise diğer isimlerle görüşmelere başlayacak.

Sergen Yalçın’ın ofansif orta saha transferinin, geçe bırakılmamasını istediği için Alex ve alternatifleriyle yakın temasta olan Beşiktaş İdaresi, Rosier ve Ghezzal’den sonra yeniden bir öteki oyuncu için hareketli günler yaşayacak

Alex’in, Sergen Yalçın’ın başındaki oyun kurgusuna en uygun atak oyuncularından biri olduğu vurgulandı. Alex’in olmaması halinde hem 8 hem de 10 numarada oynayabilecek isimlerin üzerinde durulacağı belirtildi. (Skorer)

ETİKETLER: , ,