enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Sinan Oktay: Spora dayanak veren bir aileyiz

Spora takviye veren bir aile olduklarının altını çizen Demirören Holding İdare Konseyi Üyesi Sinan Oktay, “Türkiye basketboluna katkı sağlamaktan …

Sinan Oktay: Spora dayanak veren bir aileyiz
12.10.2021 16:37
0
A+
A-

Spora takviye veren bir aile olduklarının altını çizen Demirören Holding İdare Konseyi Üyesi Sinan Oktay, “Türkiye basketboluna katkı sağlamaktan, büyüyen misli.com’umuzu daha da büyütecek bilhassa canlı yayınların misli.com’da olmasıyla birlikte erişimimizi de artıracak spora ilgiyi de artıracak bir projenin içinde bulunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Ben tekrar liderime ve nezdinde de tüm federasyona teşekkür ediyorum” dedi.

HİDAYET TÜRKOĞLU: LİDER ADAYLIĞIMI TEKRAR EDİYORUM

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun olağan seçimli genel şurası hakkında konuşan Hidayet Türkoğlu ise “Ben bunu daha evvel de açıklamıştım, tekrar açıklamak istiyorum. Lider adaylığımı daha evvel de söylediğim üzere yine söylüyorum. Maksadımız, her adayın kendisini söz edeceği ve projelerini anlatacağı bir süreç olması. Vakit zaman kulağımıza gelen makûs şeyler de oluyor. 5 senede somut manada yaptıklarımızı herkesle paylaşıyoruz. Sponsor gelirlerimiz, Türk atletler için yaptıklarımızla büyük kıymetler kattığımızı düşünüyoruz. Bizi eleştirebilirler lakin son 5 yılı başarısızlık olarak görmeleri nitekim üzücü. İster istemez karşılık vermemiz gerekiyor. Bizi eleştirenlerin neler yaptıklarını da merak ediyoruz. Biz projelerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Kulüplerle irtibatımız hakikaten çok güzel. Önümüzdeki 3 yılın da bu biçimde devam etmesini istiyoruz ve buradan lider adaylığımı tekrar ediyorum” açıklamasında bulundu.

Cet SELÇUK – Ali DANAŞ / İSTANBUL (DHA)

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.