enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Serkan Çeri: Oteller açık olsaydı daha fazla grup ağırlayabilirdik

Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi, yaz dönemin akabinde dönemi kapattı. Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde dönemi kapattıklarını belirten …

Serkan Çeri: Oteller açık olsaydı daha fazla grup ağırlayabilirdik
01.10.2021 16:22
0
A+
A-

Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi, yaz dönemin akabinde dönemi kapattı. Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde dönemi kapattıklarını belirten Çeri, “Sezonu artık kapatıyoruz. Dönem bizim açımızdan güzel geçti. Tabi Erciyes’te daha çok grup ağırlayabilirdik ancak burada otel yetersizliğini belirtmek istiyorum. Oteller daha fazla açık olsaydı daha fazla ekip ağırlayabilirdik. Hiç kimsenin bilmediği bir yeri kamp merkezi haline getirmek sıkıntı bir şey. Biz bunu başardık. Çok hoş talepler var. Ekipler şad ayrıldı” diye konuştu.

Hoş projelerinin olduğunu belirten Çeri, “Önümüzdeki dönem daha fazla grubun burada kamp yapacağını iddia ediyoruz. Önümüzdeki dönemle ilgili çalışmalara şimdiden başladık. Saha bakımlarını yapıyoruz. Kamp merkezimize bilhassa yurt dışından çok fazla talep var. Çok fazla grubun Erciyes’e gelip, kamp yapacağını düşünüyoruz. Hoş projelerimiz var. İşte Erciyes Cup ile ilgili çalışmalara şimdiden başladık. İnşallah gelecek yıl daha fazla otel açık olur ve daha fazla ekibi buraya getiririz” sözlerini kullandı.

DHA