enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Rıdvan Dilmen: Mustafa Denizli, avcı üzere bekliyor

TRT Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, %100 Futbol programında Altay- Fenerbahçe maçının birinci yarısını kıymetlendirdi. İşte Rıdvan Dilmen’in …

Rıdvan Dilmen: Mustafa Denizli, avcı üzere bekliyor
29.08.2021 23:22
0
A+
A-

TRT Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, %100 Futbol programında Altay- Fenerbahçe maçının birinci yarısını kıymetlendirdi.

İşte Rıdvan Dilmen’in birinci yarı yorumu;

“Heyecanlı bir lig oyunda da heyecan var lakin kalite yok. Osayi’nin verdiği pas var Muhammed’e o da ofsayt olabilir. Onun dışında Fenerbahçe ismine konum yoktu. Altay yabancı kontenjanını yeterli kullanmış. Lakin onlarda konum üretmekte zorlandılar.”

“Rakibe nazaran sistem kurmuş”

“Mustafa Denizli, büsbütün rakibe nazaran sitemi kurmuş. Avcı üzere bekliyor. Fenerbahçe’nin atak yapmasını bekliyor. Fenerbahçe ve Altay defansının dikkati nedeniyle konumlar sonuçlanamadan bitti.”

“Kısır bir maç izledik”

Herkes birbirine yakın oynadığı için kısır bir maç izledik. Tempolu ve heyecanlı oynamaya çalışıyorlar. Şu anda Fenerbahçe’yi tuzağa çekmeye çalışan bir Altay var. Fenerbahçe’nin orta alanındaki oyuncuların pas yüzdesini yükseltmesi lazım. Maç sıkıştı.

“Sistem değişikliğine gideceğini sanmıyorum”

“Pereira’nın ikinci yarıda sistem değişikliğe gideceğini sanmıyorum. Sosa çok top kaybetmeye başladı. Gustavo da daha çok yana oynuyor. Fenerbahçe’nin kazanabilmesi için topun kendisinde kalması lazım. Orta alanda daha yaratıcı olmalılar.”

ETİKETLER: