enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Red Bull Arka of Motion’da final vakti

Birinci sefer çevrimiçi olarak yapılan ve 20 Mayıs’ta tamamlanan elemeler sonunda 18 parkur atleti, 10 Temmuz’da gerçekleştirilecek Red Bull Arka …

Red Bull Arka of Motion’da final vakti
11.07.2021 17:07
0
A+
A-

Birinci sefer çevrimiçi olarak yapılan ve 20 Mayıs’ta tamamlanan elemeler sonunda 18 parkur atleti, 10 Temmuz’da gerçekleştirilecek Red Bull Arka of Motion’da keyifli sona ulaşmak için çaba edecek. Red Bull TV’den canlı yayınlanacak tertibi Erman Yaşar ve Ozan Can Sülüm sunacak.

Yunanistan, 8. kere dünyanın en yeterli parkur atletlerine mesken sahipliği yapacak. Red Bull Arka of Motion, 10 Temmuz’da bu sefer Pire’deki Mikrolimano’da düzenlenecek. Birinci sefer çevrimiçi olarak yapılan ve 20 Mayıs’ta tamamlanan elemeler sonunda finallerde yer alacak 12 sportmen belirlendi. Sonrasında gerçekleştirilen çevrim dışı elemelerin akabinde 3 parkur atleti daha final bileti elde etti.

Son olarak 2019 Red Bull Arka of Motion’da podyum gören 3 atlet da bu listeye dahil oldu ve 50 ülkeden gelen 175 sportmen ortasından seçilen en güzel 18 parkur atleti, Pire’nin özel kıyısında T.S.İ. 17.30’da başlayacak şampiyonluk için gayret etmeye hak kazandı. Red Bull TV’den canlı yayınlanacak tertibin anlatımında Erman Yaşar ve Ozan Can Sülüm yer alacak. Red Bull Arka of Motion hakkında ayrıntılı bilgi RedBull.com/ArtofMotion adresinde.

Red Bull Arka of Motion nedir?

2007 yılından bu yana dünyanın en uygun parkur atletlerini bir ortaya getiren Red Bull Arka of Motion, her yıl birçok farklı ülkede gerçekleştiriliyor. Sportmenlerin en yeterli performanslarını gösterirken yaratıcılık, akış, uygulama ve zorluk olmak üzere çeşitli kriterlerde değerlendirildiği Red Bull Arka of Motion’da tanıdık bir isim de çaba etmişti. Türkiye’nin memleketler arası arenada en başarılı bayan parkur atleti olan Hazal Irmak, 2019’da düzenlenen Red Bull Arka of Motion finallerinde uğraş etmişti.

ETİKETLER: ,