enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Pizza Bulls Cedi Osman Basketbol Ekibi’nin tanıtımı yapıldı

İstanbul’un Şile ilçesinde bulunan FMV Işık Üniversitesi Konferans Salonu’nda yapılan lansmana Cedi Osman Akademi’nin kurucuları Cedi Osman ve …

Pizza Bulls Cedi Osman Basketbol Ekibi’nin tanıtımı yapıldı
24.08.2021 11:52
0
A+
A-

İstanbul’un Şile ilçesinde bulunan FMV Işık Üniversitesi Konferans Salonu’nda yapılan lansmana Cedi Osman Akademi’nin kurucuları Cedi Osman ve Caner Osman, Pizza Bulls Cedi Osman Basketbol’un başantrenörlük misyonunu üstlenecek Hasan Özgür, Pizza Bulls CEO’su Cavit Can Kırbeyi, Pizza Bulls Genel Müdürü Zeynel Akyol ile Cedi Osman Akademi ve Pizza Bulls yetkilileri katıldı. Pizza Bulls Cedi Osman Basketbol Ekibi’nin misyonu, altyapıdan oyuncularla uğraş etmek olacak.

CEDİ OSMAN: İNŞALLAH BÜYÜK İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

Cedi Osman Akademi’nin kurucularından Caner Osman ile Cedi Osman Akademi’nin koordinatörü ve A kadronun başantrenörü Hasan Hür, kurulan yeni kadronun iyi olmasını dilerken, Cedi Osman Akademi’nin kurucusu, NBA gruplarından Cleveland Cavaliers forması giyen ulusal yıldız Cedi Osman ise çok keyifli olduğunu söz ederek, “Bu ailede olduğunuz için çok memnun ve gururluyuz. Pizza Bulls ailesine de çok teşekkür ederim. Önümüzde çok hoş bir yol var. Kıymetli ve uzun bir iş birliği olacaktır. Yolumuz uzun ve muvaffakiyete aç bir grubuz. Bizim çok büyük hayallerimiz var. Akademiyi kurarken bu kadar büyük hayallerimiz yoktu lakin ailemiz büyüdükçe durum değişti. En büyük hayalimiz olan A kadrosu da kurduk. Hepsi yetenekli ve başarılı oyuncular. Benim onlara inancım sonsuz. Ne olursa olsun her vakit gerilerinde olacağım ve inşallah büyük işlere imza atacağız” sözlerini kullandı.

CAVİT CAN KIRBEYİ: UZUN YILLAR SÜREN BİR BİRLİKTELİK OLMASINI İSTİYORUZ

Ekibe sponsor olan Pizza Bulls kurucusu ve CEO’su Cavit Can Kırbeyi de bu birliktelikten ötürü memnun olduklarını söyleyerek, “Başta Cedi Osman ve grubuyla bir ortada olmaktan ötürü memnunuz. Ben de geçmişte basketbol oynamıştım ancak yurt dışına okumaya gidince bırakmıştım. Lakin her vakit, ‘Ben basketbolla yine bir ortaya geleceğim’ demiştim. Pizza Bulls’u kurarken de bu markayı ileride basketbolla birleştirip dünya markası yapmak istemiştim. Ben Cedi Osman’ın ismini ve bu akademiyi duyunca, seve seve bu işe gireceğimi belirttim. Bu arkadaşların ortasından çok Cedi’ler çıkacağını biliyorum” dedi.

Konuşmaların akabinde Pizza Bulls Cedi Osman Basketbol A Ekibi oyuncuları, teknik takımı ve Cedi Osman sahneye çıkarak genç atletleri selamladı.

DHA