enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Oyunseverler için azamî performans sağlayan 5 ekipman

Uygun bir oyun tecrübesi ve oyundan alınan zevki en üst düzeye çıkarmanın yolu kullanıcıya uygun, yanlışsız ekipmanları bulmaktan geçiyor. Oyun …

Oyunseverler için azamî performans sağlayan 5 ekipman
19.09.2021 00:16
0
A+
A-

Uygun bir oyun tecrübesi ve oyundan alınan zevki en üst düzeye çıkarmanın yolu kullanıcıya uygun, yanlışsız ekipmanları bulmaktan geçiyor. Oyun tutkunları ekipman seçerken performanslarını artıracak, oyunu tanıyıp, oyuncunun beklentilerini anlayacak, güçlü ve konforlu eserlere muhtaçlık duyuyor. Eserlerini bu gereksinimlerden yola çıkarak tasarlayan oyun dünyasının önde gelen ekipman üreticisi SteelSeries, sanal dünyada birincileri yaşattığı ekipmanları ile oyuncuların performanslarının yükselmesine katkıda bulunuyor. SteelSeries, oyun performansını katlamak isteyenler için kesinlikle göz atılması gereken 5 ekipmanı şöyle sıraladı;

SteelSeries Apex Pro oyuncu klavyesi

Oyun, heyecan, aksiyon ve sürat demek. Oyuncular da süratle kararlar alıp bir sonraki adımını belirlerken geride kalmayacak bir ekipmanın muhtaçlığını duyuyor. SteelSeries’in mekanik klavyeler ortasında bir ihtilal yaratan tuş başına hassasiyet, yüzde 100 anti gölgeleme ve manyetik sensör özelliklerine sahip klavyesi Apex Pro, oyun performansının azamî düzeye çıkmasına yardımcı oluyor. Mekanik klavyeler ortasında bir birinci olan tuş başı hassasiyet özelliği sayesinde klavye tuşları, 0,4 ila 3,6 mm ortasında bir pahada ayarlanabiliyor. Klasik klavyelerden manyetik sensörleri ile de ayrılan Apex Pro, benzerlerine oranla 8 kat daha süratli reaksiyon müddetine sahip. Oyunlardaki karmaşık kombinasyonları yaparken tıpkı anda basılan tuşların her birine de yüzde 100 anti gölgeleme özelliği ile karşılık verebiliyor. Havacılık dalında de kullanılan alüminyum çerçevesi ile de uzun vadeli kullanımda bile gücünü koruyor.

SteelSeries Arctis 9 kablosuz oyuncu kulaklığı

Oyun sırasında olup biten her şeyin farkında olmak için oyun seslerini takip edebilmek epey değerli. SteelSeries’in kablosuz oyuncu kulaklığı Arctis 9, ödüllü Arctis kalitesi ile oyun seslerini avantaja dönüştürüyor. En tiz ve zayıf sesten, en güçlü baslara kadar tüm sesleri yakalayıp ihtimamla vurgulayan Arctis teknolojisi ile oyun oynarken hiçbir detay kaçırılmıyor. Arctis 9’un DTS Headphone: X v2.0 özellikli hoparlörleri, bilgisayar için gerçeğe yakın çevresel ses tecrübesi yaşatıyor. Düşük latens özellikli 2.4 GHz kablosuz teması ile Arctis 9, gecikmesiz ve net bir ses teknolojisi sunuyor. SteelSeries kulaklıklarında bulunan Discord onaylı ClearCast mikrofonu konuşma sesini etraf gürültüsünden arınmış ve net bir formda iletiyor. Arctis 9’un optimize edilmiş pili de tam şarjla 20 saati aşan bir kullanım sunuyor.

SteelSeries Rival 5 oyuncu mouse’u

Birçok oyuncu sadece tek bir cinsten oyunu değil, birçok farklı oyunu oynamaktan zevk alıyor. Oyunseverler, uzun oyun gecelerinde FPS ile başlayıp MOBA ile devam edebiliyor. SteelSeries Rival 5, bu uzun gecelerde seçilen oyun tipi ne olursa olsun oyuncu performansının azamî düzeye çıkmasına takviye oluyor. Rival 5’in gövdesi üzerinde farklı oyun cinslerindeki gereksinimlere nazaran ayarlanabilen 9 makro tuş bulunuyor. Kayıtlı profilleri ile bulunduğu oyunu algılayabilen Rival 5, League of Legends’tan çıkıp Fortnite’a geçildiği anda otomatik olarak değişiyor. Profesyonellerin tercihi TrueMove Air sensörü ile gerçek vakitli ve harika piksel hassasiyeti ve 1’e 1 izleme yapılabiliyor. RGB’yi bir sonraki düzeye taşıyan 16.8 milyon netlikte 10 bölgeli parlak prizma sağlayan PrismSync aydınlatma teknolojisine ek olarak Rival 5’te, Discord yahut oyun içi bildirimler alındığında kullanıcıyı uyarmak üzere ayarlanabiliyor.

SteelSeries Prime oyuncu mouse’u

Görüntü oyunları eğlenmek için olduğu kadar kazanmak için de oynanıyor. SteelSeries de Prime’ı esporcuların kazanma tutkusundan ilham alarak, espor için özel olarak üretti. Zafere giden yolda her şeyin birkaç saniyede değişebileceğinin şuuruyla tasarlanan Prime, epey süratli ve hafif bir mouse olarak göze çarpıyor. Sırf 69 gram tartıya sahip Prime mouse, orijinal bir teknoloji olan İtibar OM (Optik Manyetik) anahtarı ile donatılmış. İtibar OM anahtarlar özel olarak öğütülmüş bir neodimiyum mıknatısı tarafından yerinde tutulan çelik bir burulma yayı kullanıyor. Ayrıyeten kızılötesi bir giriş ışığı kullanan Prime, her tıklamada burulma yayının ışığı kırdığı anda harekete geçerek, eşsiz bir reaksiyon mühleti sunuyor. True Move Pro sensörü ise gerçek 1’e 1 takip yapabiliyor. Dış gövdesi özel polimer bir gereç ile kaplı olan Prime, kir ve terlemeye olduğu kadar elden kaymaya karşı da dayanıklılığıyla dikkat çekiyor.

SteelSeries Qck Prism oyuncu mousepad’i

Kusursuz ve yanlışsız bir mouse performansı almanın olmazsa olmazı düzgün bir mousepad kullanmaktan geçiyor. Espor profesyonellerinin tercihi SteelSeries Qck Prism oyuncu mousepad kaymaz kauçuk taban ve ikili dokulu kumaş yüzeye sahip. Qck Prism’in düzgünleştirilmiş yüzey kumaşı, optik ve lazer sensörlere yönelik fare izleme hassasiyetini optimize ederek sensörün takip performansını artırıyor. Yüzey etrafını saran 2-Zone RGB aydınlatmaları SteelSeries Engine aracılığı ile istenilen aydınlatma efektlerini oluşturmak üzere ayarlanabiliyor. Ayrıyeten yeniden SteelSeries Engine aracılığı ile Discord’tan alınan yeni bildiri ve sohbet bildirimlerini iletmek için de özelleştirilebiliyor.

ETİKETLER: , , , ,