enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Muhammet Yılmaz: Akhisarspor daha da yeterli olacak

Basın toplantısında Sportif Yönetici Bayram Ali Kaya ve futbolculardan Yusuf Cihat Çelik’le birlikte soruları yanıtlayan Muhammet Yılmaz, “Genç …

Muhammet Yılmaz: Akhisarspor daha da yeterli olacak
29.09.2021 11:00
0
A+
A-

Basın toplantısında Sportif Yönetici Bayram Ali Kaya ve futbolculardan Yusuf Cihat Çelik’le birlikte soruları yanıtlayan Muhammet Yılmaz, “Genç bir ekibiz. Bizim dönem başından beri emelimiz, belirlediğimiz vizyonun içerisinde genç oyuncularımızı yetiştirerek amaca gitmek” diye konuştu.

İç alanda 1-1 sonuçlanan son Anagold 24Erzincanspor maçından sonra taraftarların grubu tribüne çağırıp alkışlamasını kıymetlendiren Yılmaz, “Çok duygulandığım bir imajdı. Kent bu çocuklara inansın. Çok gururlu bir oyuncu kümemiz var. Muhtaçlığı varken kendi içinde meselelerini çözen bir kümeye sahibiz. İnşallah bunlar devam eder. Seyircimizin o tutumu bizi çok keyifli etti ve oyuncularımızı da cesaretlendirip motive etti. Bu ekibin elbette berbat sonuçlar aldığı günler olacak ancak bu ekip berbat uğraş etmeyecek” dedi.

Dış alanda 2’de 2 yapan Akhisar’da Yılmaz, bu hafta Tarsus Antrenman Yurdu deplasmanına da galibiyet için gideceklerini söyledi.

DHA