enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Miodrag Radulovic: Öndere karşı oynadık, sonuç için çok mutluyum

Karadağ teknik yöneticisi Miodrag Radulovic, A Ulusal Futbol Ekibi ile 2-2 berabere biten maçın akabinde FANATİK’e özel açıklamalarda bulundu …

Miodrag Radulovic: Öndere karşı oynadık, sonuç için çok mutluyum
02.09.2021 19:52
0
A+
A-

Karadağ teknik yöneticisi Miodrag Radulovic, A Ulusal Futbol Ekibi ile 2-2 berabere biten maçın akabinde FANATİK’e özel açıklamalarda bulundu.

Radulovic, “Takımımın performansı ve sonuç için çok mutluyum. Kümedeki öndere karşı oynadık. Türkiye üzere fantastik bir kadro, 5 büyük ligden en yeterli oyuncular takımda. Birinci yarıda çok daha güzellerdi. Türk ekibinin çok uygun tahlilini yaptık, bu sonuç bizim için çok çok önemliydi” tabirlerini kullandı.

‘Herkes için gereken çabayı vereceğiz’

Radulovic kelamlarını, “Grubumuzdaki herkes için gereken çabayı vereceğiz. Kümemizde 6 maç daha var. Dünkü sonuç kümemizde ne kadar güçlü bir gayret verildiğini gösterdi. Sürprizler mümkün. Bir defa daha söylemeliyim ki hakikaten oynanan futboldan çok keyif aldım. Mükemmel atmosfer, şahane taraftar ve sonuna kadar maçtan çok mutluydum. Türk taraftarlar sonuçtan şad kalmadı tahminen lakin kadromun performansından ve puanından ötürü gururluyum” biçiminde tamamladı.

Fanatik Özel