enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Lütfü Savaş’tan flaş transfer açıklaması! Boupendza, Ajax…

Hatayspor Onursal Başkanı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, D Smart’ta yayınlanan Futbol Smart programına konuk oldu. “Ömer …

Lütfü Savaş’tan flaş transfer açıklaması! Boupendza, Ajax…
08.01.2022 18:12
0
A+
A-

Hatayspor Onursal Başkanı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, D Smart’ta yayınlanan Futbol Smart programına konuk oldu.

“Ömer Erdoğan, Ajax modelini uygulayabilecek en iyi hoca”

Lütfü Savaş, kulüpte kurumsallaşma ve altyapı çalışmalarına yoğunlaştıklarını belirterek, “Başta Ajax olmak üzere önemli Avrupa kulüplerini örnek alarak yapılanıyoruz. Ömer Erdoğan, Ajax modelini uygulayabilecek en iyi hoca. Ömer hoca olgunlaşana kadar başka bir takıma vermeyiz. Bir sportif direktör ataması yapacağız” dedi.

“Boupendza geri dönmek istiyor”

Transfer çalışmalarına değinen Lütfü Savaş, “Boupendza geri dönmek istiyor. Kahraba’nın Galatasaray maçına yetişeceğini düşünüyorum. Türkiye’den de birkaç futbolcu ile görüşüyoruz” diye konuştu.

“Hiçbir zaman TFF, rakip veya hakemler hakkında konuşmadım”

Lütfü Savaş, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve hakemler ile ilgili olarak ise “Hiçbir zaman TFF, rakip veya hakemler hakkında konuşmadım.

“Yasak koydum”

Arkadaşlarıma da hakemler ve TFF hakkında konuşmaması için yasak koydum. TFF ve hakemlerin maç sonrası o maçı izlemesi lazım“ ifadelerini kullandı.