enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Letonya-Türkiye | Stefan Kuntz’dan maç öncesi birinci 11 açıklaması

A Ulusal Futbol Ekibi Teknik Yöneticisi Stefan Kuntz, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Kümesi 8. maçında Letonya’ya konuk olacakları maç …

Letonya-Türkiye | Stefan Kuntz’dan maç öncesi birinci 11 açıklaması
10.10.2021 19:07
0
A+
A-

A Ulusal Futbol Ekibi Teknik Yöneticisi Stefan Kuntz, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Kümesi 8. maçında Letonya’ya konuk olacakları maç öncesi açıklamalarda bulundu. Norveç maçında eksiklerini gördüklerini vurgulayan Alman teknik adam, “İlk maçı tahlil ettik. Yeterli ve makus yaptığımız şeyleri değerlendirdik. Ona nazaran hazırlandık.” tabirlerini kullandı.

‘Yarın sabah oyunculara söyleyeceğim’

Birinci 11’de en az 1 değişikliğinin olacağını belirten Kuntz, ”Serdar Aziz İstanbul’da kaldı. Kenan Karaman takımdan çıktı. Buna bakarsak en az bir değişikliğin olacağını söyleyebiliriz lakin Letonya karşısında alana çıkacak 11 yarın sabah oyunculara söyleyeceğim.” dedi.

‘Buna uygun formda hazırlanacağız’

Letonya’nın kendine has bir oyun usulü olduğunu söz eden deneyimli futbol adamı, ”Norveç’in kendi has bir oyun şekli vardı. Letonya’nın da kendine has bir oyun üslubu var. Buna uygun biçimde hazırlanacağız. Buna nazaran 11’imizi alana süreceğiz.” biçiminde konuştu.

ETİKETLER: