enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kenan Koçak: Oyuncuları izleyerek ulusal grup için en hakikat kararı vereceğiz

Ekibin dilek ve isteğinden mutlu kaldıklarını lisana getiren Koçak, “Yeni bir takımız ve kadroyla yeni buluştuk. Güçlü karşılaşmalar oynadık …

Kenan Koçak: Oyuncuları izleyerek ulusal grup için en hakikat kararı vereceğiz
16.10.2021 10:52
0
A+
A-

Ekibin dilek ve isteğinden mutlu kaldıklarını lisana getiren Koçak, “Yeni bir takımız ve kadroyla yeni buluştuk. Güçlü karşılaşmalar oynadık. Takımdaşlıktan ve kadronun dileğinden çok mutluyuz. Her şeyde yüzde yüz istediğimiz üzere olmadı. Savımız devam ediyor. Sonuna kadar da kovalayacağız. Stefan hocamızın da dediği üzere birlik ve beraberlik içinde maksadımıza ulaşacağız” diye konuştu.

“LETONYA MAÇINDAN SONRAKİ BİRLİK VE BERABERLİĞİ GÖRÜNCE TEKNİK GRUP OLARAK ÇOK SEVİNDİK”

Gruptaki birlik ve beraberlikten ötürü teknik grup olarak büyük sevinç yaşadıklarını lisana getiren Koçak, “Bir haftadan biraz daha fazla vaktimiz yoktu, grupla çok fazla vakit geçiremedik. Kadrosu tam tanıyamadan şiddetli karşılaşmalar oynadık. Bu cins galibiyet gelmesi ister istemez Stefan hocamızı ve tüm grubu duygulandırdı. Maç sonunda da o birlik ve beraberliği görünce daha çok sevindik. Bu birlik ve beraberliği yaşadığımızda muvaffakiyete ulaşabiliriz. Grup olarak bu birlik ve beraberliği sağlamak istiyoruz” formunda konuştu.

“OYUNCULARI DAİMA İZLEYEREK ULUSAL EKİP İÇİN EN GERÇEK KARARI VERECEĞİZ”

Maçları yerinde takip ederek oyuncuları izlediklerini ve raporlar hazırladıklarını söyleyen Koçak, “Çalışmaya devam ediyoruz. Bizim için iş bitmedi. Avrupa’da oynayan oyuncularımız var. Yurt içinde oynayan oyuncularımız var. Dağılım yaparak oyuncularımızı takip edeceğiz. Yarın Sivas maçına gideceğiz. İstanbul’daki maçları izleyeceğiz. İşimiz bu, Stefan Kuntz hocamızın raporu doğrultusunda oyuncuları izleyerek ulusal grup için en yanlışsız kararı vereceğiz” açıklamasında bulundu.

“DÜNYA KUPASI’NA KATILMAK İSTİYORUZ”

Kısa vadede planlar yaparken yapılanma manasında da çalışmalar yaptıklarını söyleyen Koçak, “Kısa vadede iki kıymetli maçımız var. İki maçı da alarak Dünya Kupası’na katılmak istiyoruz. Kısa vadede planlar yaparken, yapılanmaya da gitmemiz lazım. Gençlere yönelmemiz lazım. Ekip olarak birbirimizi bulmamız lazım. Daha çok işimiz var. İşimizi çok seviyoruz, elimizden geleni yapacağız. İnşallah Türk futbolu için güzeli olur” dedi.

İbrahim ALİOĞLU – Ali DANAŞ / İSTANBUL,(DHA)

ETİKETLER: , ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.