enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Heyecan veren PUBG MOBILE 1.6 Güncellemesi yayınlandı

PUBG MOBILE’da en uygunların geri dönüşüne hazır mısınız? Yayınlanan 1.6 güncellemesi ile oyuna uzaylı bir bitki istilası, uzay gemisi savaşları …

Heyecan veren PUBG MOBILE 1.6 Güncellemesi yayınlandı
18.09.2021 17:06
0
A+
A-

PUBG MOBILE’da en uygunların geri dönüşüne hazır mısınız? Yayınlanan 1.6 güncellemesi ile oyuna uzaylı bir bitki istilası, uzay gemisi savaşları ve yeni bir drop sistemi içeren orijinal oyun modu Flora Menace eklendi.

Ayrıyeten uzun müddettir PUBG MOBILE oynayanların heyecanlanacağı haberle, en sevilen oyun modlarından yedisi hudutlu bir müddet için oyuna tekrar eklendi. 1.6 güncellemesi ile oyuncuları bekleyen öbür heyecan verici işbirlikleri ortasında iseAlan Walker ve Godzilla vs. Kong’un geri dönüşünün yanı sıra KartRider Rush+ ile yeni iştirakler ve yakında çıkacak yıldızlarla dolu DUNE da yer alıyor.

PUBG MOBILE Sürüm 1.6 güncellemesi şu anda App Store ve Google Play Store’dan indirilebiliyor.

Dikkat: Erangel işgal edildi! Uzaylı Yarilo bitkileri haritayı ele geçirdi ve oyuncular artık savaşmak zorunda! Bu özel oyun modunda, Yarilo ana bitkileri harita alanlarında rastgele görünecek ve oyuncu sıhhatini artıran ve yenileyen Gençleştirme Bariyerleri yaratacak. Erangel ayrıyeten haritanın üzerinde uçan bir uzay gemisi olan Cell Matrix’e de konut sahipliği yapacak. Oyuncular, harita boyunca yayılmış Hücreleri bularak gemiye binebilir, akabinde tıpkı anda Nacore Chips kazanarak mükemmel rastgele silah düşüşleri için gemide öbür oyuncularla savaşabilirler.

Nacore Chips oyuncuların makul bir yere savaş materyalleri sipariş etmelerini sağlayan büsbütün yeni DynaHex Sarf Gereçleri sistemi için kullanılıyor. Cell Matrix’te hudutlu sayıda yine doğma hakkı bulunuyor, bu nedenle canı tükenen oyuncular yere geri atılıyorlar. Makul bir müddet sonra Cell Matrix yere inmeye başlıyor ve hayatta kalmayı başaran oyuncular, birden fazla uzay gemisi ortasında diğerleriyle savaşa devam ediyorlar.

Flora Menace istilası Erangel’de başladı. İstila 18 Eylül’de Sanhok haritasına ve akabinde 22 Eylül’de Livik haritasına gerçek devam edecek. Cell Matrix uzay gemisi sadece Erangel’de görünecek.

Sürüm 1.6 güncellemesi birebir vakitte PUBG MOBILE’ın daha evvel çıkan en sevilen yedi oyun modunu geri getiriyor!

• Metro Royale: Reunion, 28 Eylül’den itibaren– Tehlikelerle dolu yeraltı tünellerinde seyahat edin, hayatta kalın ve mükafatları toplayın

• Titans: Last Stand, 28 Eylül’den itibaren – Monarch Expeditionary grubuna katılın ve Mechagodzilla’yı yenmek için ağır silahlar kullanın

• Vikendi, 8 Ekim’den itibaren – Vikendi’nin soğuk yeri geri dönüyor. Kar ekipmanınızı paketlediğinizden emin olun.

• Survive Till Dawn, 15 Ekim’den itibaren – Güneş battıktan sonra Zombi saldırısına karşı hayatta kal

• Payload 2.0, 15 Ekim’den itibaren – Patlayıcı savaşlar için ağır kara ve hava tabanlı silahları kullanın

• Runic Power, 15 Ekim’den itibaren – Alev, Buz yahut Rüzgar gücünü somutlaştırın, kristalleri toplayın ve savaş alanında düşmanlarınıza hükmedin

• Enfeksiyon Modu, 15 Ekim’den itibaren – Bu süratli enfeksiyon modunda Savunan taraf yahut Zombi olmayı seçin

Bu heyecan verici oyun güncellemelerinin yanı sıra PUBG MOBILE 1.6 güncellemesi ile süper içerik iştiraklerine devam ediyor. ‘Faded’, ‘Darkside’, ‘All Falls Down’ ve ‘Alone’ üzere kesimleriyle tanınan dünyaca ünlü DJ ve sanatçı Alan Walker, müzik, özel kıyafetler ve eşyalarla birlikte oyuna geri dönüyor. Alan Walker’ın yeni müziği için 23 Eylül’de PUBG MOBILE’da oyunseverleri bekliyor. Ünlü müzisyen daha evvel 2019’da PUBG MOBILE ile ‘On My Way’ ve ‘Live Fast’ single’ları için birlikte çalışmıştı. Bu iştirak hakkında daha fazla bilgi yakında!

PUBG MOBILE TEAM UP CHALLENGE sırasında dünyaca ünlü anime JUJUTSU KAISEN ve son teknoloji mimarlık firması Zaha Hadid Architects ile iştirakler duyurmuştu. Sürüm 1.6 güncellemesinin bir kesimi olarak gelecek yeni paydaşlıklar ortasında ise şunlar var:

• KartRider Rush+ – Dünya çapında 25 milyondan fazla oyuncunun (Çin hariç) oynadığı taşınabilir kart yarış oyunu.

• DUNE – Frank Herbert’in 1965 tarihli klasik bilimkurgu romanından uyarlanan ve Denis Villeneuve tarafından yönetilen merakla beklenen gişe rekorları kıran sineması.

Bu iştirakler hakkında daha fazla detay yakında resmi PUBG MOBILE toplumsal kanallarında paylaşılacak.

Royale Pass Month 3: Chef’s Special ve Royale Pass Month 4: Temporal Warriors ile ilgili yeni detaylar da açıklandı. Yeni temalı eşyalar ekleyen bu içerikler, sırasıyla Eylül ve Ekim ortasında başlayacak. Bu Royale Pass sırasında RP satın alan oyuncular, fiyatsız bir Royale Pass Month ve özel unvanın kazanıldığı RP Sunucusu Golden Chicken aktifliğine de otomatik olarak girebilecek.

Sürüm 1.6 güncellemesinin bir kesimi olarak bir dizi oyun geliştirmesi de yapıldı. Oyuncu animasyonları, denetim ve HUD ayarlarında daha fazla özelleştirme seçeneği oyuna eklendi. Oyuncular ayrıyeten P90, MG3, ASM Abakan’ın kullanılabilir ateşli silahlar olarak eklenmesiyle Eğitim Alanlarında sınırsız cephane modunun keyfini çıkarabilirler. Oyuncular bir Klasik Mod maçının akabinde en uygun elemelerini denetim etmek için ayarlarda yeni eklenen Öne Çıkanlar modunu da açabilirler.