enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Fenerbahçe haberi: İşte Vitor Pereira’nın birinci kelamları

Fenerbahçe’nin yeni teknik yöneticisi Vitor Pereira’nın mesaisi dün resmen başladı. Düzce seyahati öncesi oyuncularla …

Fenerbahçe haberi: İşte Vitor Pereira’nın birinci kelamları
11.07.2021 16:12
0
A+
A-

Fenerbahçe’nin yeni teknik yöneticisi Vitor Pereira’nın mesaisi dün resmen başladı. Düzce seyahati öncesi oyuncularla kahvaltıda bir ortaya gelen Portekizli çalıştırıcı, akşam ise Topuk Yaylası’ndaki birinci idmanla işbaşı yaptı.

Futbolcularla alanda kısa periyodik toplantı yapan Pereira, kendi metodunu da uyguladı ve ekibini çabucak topla buluşturdu. Sarı-lacivertliler, dar alanda 4 minyatür kaleli maçlarla birinci egzersizi tamamladı. 5 yıl sonra Fenerbahçe’ye geri dönen Pereira, oyuncularla çabuk kaynaşırken, deneyimli teknik adamın olumlu ve sevinçli halleri dikkat çekti.

Ulusal kadrolarda bulunan oyuncuların daha sonra kampa katılacağı öğrenildi. Topuk Yaylası’na gelmeyen Volkan Demirel’in ise müsaade aldığı belirtildi.

Bu ortada Fenerbahçe’deki birinci devrinde ortaları bozulan Pereira ile Caner Erkin buzları eritti. Tecrübeli çalıştırıcı, 32 yaşındaki yıldıza, “Sen hiç yaşlanmıyor musun?” diye takıldı.

Deneyimli oyuncu “Hocam sen de hiç değişmemişsin” karşılığını verdi. 2015-16 döneminde Galatasaray derbisi öncesi takıma alınmayan Caner, hocasıyla tartışmış ve dönem sonu ekipten ayrılmıştı.

Pereira birinci antrenmanında malzemecilere ve yardımcılarına iş bırakmadı. Kukaları tek tek yerlerine dizdi, minyatür kaleleri kendi elleriyle yerleştirdi. Her şeyin kusursuz olması için çalıştı.

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Pereira, 20 Temmuz’a kadar sürecek Düzce Topuk Yaylası Kampı’nın birinci antrenmanı öncesi oyuncularına kısa bir konuşma yaptı.

Portekizli hoca, “Buraya yarım kalan işi tamamlamaya geldim. Taraftara şampiyonluk borcum var. Bunu sizin katkınız olmadan başaramam. Size güveniyorum” dedi.

Fenerbahçe’deki birinci periyodunda de basınla ortası âlâ olan Portekizli, Topuk Yaylası kampını takip eden gazetecilere yakın ilgi gösterdi. Alana çıktığında basının olduğu tarafa yanlışsız elini kaldırıp İngilizce, “Beyler yeterli şanslar” diye seslendi.

Futbolcularla alanda kısa vadeli toplantı yapan Pereira, kendi metodunu da uyguladı ve kadrosunu çabucak topla buluşturdu. Sarı-lacivertliler, dar alanda 4 minyatür kaleli maçlarla birinci egzersizi tamamladı. 5 yıl sonra Fenerbahçe’ye geri dönen Pereira, oyuncularla çabuk kaynaşırken, deneyimli teknik adamın müspet ve sevinçli tutumları dikkat çekti.

Ulusal kadrolarda bulunan oyuncuların daha sonra kampa katılacağı öğrenildi. Topuk Yaylası’na gelmeyen Volkan Demirel’in ise müsaade aldığı belirtildi.

Bu ortada Fenerbahçe’deki birinci periyodunda ortaları bozulan Pereira ile Caner Erkin buzları eritti. Tecrübeli çalıştırıcı, 32 yaşındaki yıldıza, “Sen hiç yaşlanmıyor musun?” diye takıldı.

Deneyimli oyuncu “Hocam sen de hiç değişmemişsin” karşılığını verdi. 2015-16 döneminde Galatasaray derbisi öncesi takıma alınmayan Caner, hocasıyla tartışmış ve dönem sonu gruptan ayrılmıştı.

Pereira birinci egzersizinde malzemecilere ve yardımcılarına iş bırakmadı. Kukaları tek tek yerlerine dizdi, minyatür kaleleri kendi elleriyle yerleştirdi. Her şeyin kusursuz olması için çalıştı.

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Pereira, 20 Temmuz’a kadar sürecek Düzce Topuk Yaylası Kampı’nın birinci egzersizi öncesi oyuncularına kısa bir konuşma yaptı.

Portekizli hoca, “Buraya yarım kalan işi tamamlamaya geldim. Taraftara şampiyonluk borcum var. Bunu sizin katkınız olmadan başaramam. Size güveniyorum” dedi.

Fenerbahçe’deki birinci devrinde de basınla ortası düzgün olan Portekizli, Topuk Yaylası kampını takip eden gazetecilere yakın ilgi gösterdi. Alana çıktığında basının olduğu tarafa gerçek elini kaldırıp İngilizce, “Beyler düzgün şanslar” diye seslendi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.