enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Fatih Terim’den flaş yardımcı kararı!

UEFA Avrupa Ligi ön eleme maçları ve yeni döneme hazırlanan Galatasaray ‘da teknik yönetici Fatih Terim antrenör desteğine muhtaçlık duyduğunun …

Fatih Terim’den flaş yardımcı kararı!
02.08.2021 15:07
0
A+
A-

UEFA Avrupa Ligi ön eleme maçları ve yeni döneme hazırlanan Galatasaray ‘da teknik yönetici Fatih Terim antrenör desteğine muhtaçlık duyduğunun sinyallerini verdi. Terim’in dün basın mensuplarıyla bir ortaya geldiği tertipte, değerli hususlardan biri de yardımcı antrenörler oldu. Bugüne kadar çalıştığı yardımcılarına övgü dolu kelamlar sarf eden Terim, birlikte uğraş ettiği eski grubuna bir yandan da kucak açmış oldu. Fatih Terim özetle ‘Levent Şahin üzere Ümit Davala üzere karakterli, disiplinli, çalışkan isimler bize çok maç kazandırdı. Hasan hoca, Müfit hoca, Eser hoca söyledikleri ile yaptıkları ile katkı sağladılar’ diyerek hem yardımcılarını övdü hem de tekrar çalışabileceğinin bildirilerini verdi.

Terim yapılan sohbette kendisinin yokluğunda kadrosu alana çıkaran Levent Şahin’e farklı bir paragraf açarak, “Levent; arkanızı rahatlıkla döneceğiniz, her bahiste güveneceğiz bir hoca. Bilgisi ve deneyimi de çok iyi” diyerek geride kalan dönemde grubun başında çıktığı maçlarda tenkit alan Levent Şahin’e takviye oldu. Şu anda Necati Ateş ve Selçuk İnan ile çalışan Terim’in yeni döneme 2 yardımcı daha alarak başlayacağı da gelen bilgiler ortasında yer alıyor.

DHA

ETİKETLER: