enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erol Bulut: Biz yalnızca ferdi kusurlarla maçı kaybetmedik!

Müsabakanın akabinde düzenlenen basın toplantısında 90 dakikayı kıymetlendiren Gaziantep FK Teknik Yöneticisi Erol Bulut, istemedikleri bir …

Erol Bulut: Biz yalnızca ferdi kusurlarla maçı kaybetmedik!
25.09.2021 23:37
0
A+
A-

Müsabakanın akabinde düzenlenen basın toplantısında 90 dakikayı kıymetlendiren Gaziantep FK Teknik Yöneticisi Erol Bulut, istemedikleri bir yenilgi aldıklarını söz etti. Yenilgi ve makûs sonucun alınabileceğini lisana getiren Bulut, kişisel kusurlarla da maçın kaybedilebileceğini vurguladı.

Hakem yanılgılarına dikkati çeken Bulut, şunları kaydetti:

“Ürettiğiniz konumları güzel bir halde değerlendiremediğiniz vakit aslında iş zorlaşıyor. Biz yalnızca ferdî yanlışlarla maçı kaybetmedik. Alandaki idarenin de çok başarılı olduğunu ben görmedim. Bugüne kadar hakemlerle ilgili cümle kullanmadım, kullanmak da istemiyorum lakin maalesef o denli bir durum oluyor ki sizi zorluyorlar, ’bir şey deyin’ diye. Yalnızca soruyorum. Bugünkü hakem Öznur Kablo Yeni Malatyaspor maçında bize verildi ve bugünkü maçımızı yönetti. Onun dışında o kadar uygunsa neden öteki bir maça verilmedi.”

‘Hakemin idaresi bugün maalesef bizim aleyhimize oldu’

”Öznur Kablo Yeni Malatyaspor maçından sonra demek ki maçı çok düzgün yönetemedi, maç alamadı. Neden yalnızca bizim maça veriliyor. Bugünkü idaresi herkes gördü zati. Televizyonda da herkes gördü zati. Yorumcular da gereğince konuşacaklar. Yalnızca hakemden ötürü demiyorum ancak hakemin idaresi bugün maalesef bizim aleyhimize oldu. İki grup için de birebir formda kararlar verilmesi gerekirdi. 6-0 da kaybedebilirdik, hiç sorun yok. Bu biçimde güzel değil. Daima birlikte Türk futbolunu ilerletmek istiyoruz ancak birtakım yerlerde takılıyoruz işte.”

ETİKETLER: ,