enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Denizlispor’a isim sponsoru

Haluk Ulusoy Tesisleri’nde düzenlenen imza merasimine Denizlispor Lideri Mehmet Uz ile firmanın Başkanvekili Mehmet Altaş’ın yanı sıra iki …

Denizlispor’a isim sponsoru
06.10.2021 20:52
0
A+
A-

Haluk Ulusoy Tesisleri’nde düzenlenen imza merasimine Denizlispor Lideri Mehmet Uz ile firmanın Başkanvekili Mehmet Altaş’ın yanı sıra iki tarafın yöneticileri katıldı. Merasimde konuşma yapan Lider Uz, değerli bir muahedeye imza attıklarını belirterek, “Altaş Yatırım AŞ, Denizlispor markasına sahip çıktı. Yalnızca isim hakkı değil, Denizlispor olarak neler yapabileceğimizi oturup konuştuk. Birlikte ortak bir noktada buluştuk. Sponsorlukla ilgili neler yapabileceğimizi görüştük. Yalnızca isim konusu değil, hem Ankara hem İstanbul ayağımız olacaklar. Reklam, sponsorluklar konusunda birlikte çalışacağız” dedi.

“Biz güç bir süreçten geçiyoruz, bize yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum” diyen Lider Uz, “Böyle güç bir devirdeki muahede bizim için çok değerli. Bu mutabakat en az 7 milyon TL’lik bir çalışmayı hedefliyor. Hemşehrimiz olan Mehmet Altaş ve idaresine dayanaklarından ötürü teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İki kıymetli markanın bir isim altında buluştuğunu belirten Mehmet Altaş ise, “Denizlispor markası bizim için değerli bir marka. İnşallah Denizlispor lideri ve idaresi ile birlikte daha uygun yerlere geleceğiz. Daha düzgün bir kadro olmak için çalışacağız. Bu birliktelik inşallah Denizlispor için güzel olur” formunda konuştu.

Mutabakat ile Denizlispor’un ismi 1 yıl boyunca Altaş Denizlispor olarak anılacak.

DHA

ETİKETLER: ,