enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Call of Duty: Mobile yeni dönemi “Hesaplaşma” başladı

Oyuncular güneş kremlerini ve özel cephaneliklerini hazırlasınlar; zira oyunun yeni dönemi kavurucu sıcaklar ve yesyeni bir zombi modu ile …

Call of Duty: Mobile yeni dönemi “Hesaplaşma” başladı
30.07.2021 10:37
0
A+
A-

Oyuncular güneş kremlerini ve özel cephaneliklerini hazırlasınlar; zira oyunun yeni dönemi kavurucu sıcaklar ve yesyeni bir zombi modu ile geliyor. Oyun 6. Dönemi “Hesaplaşma” yeni savaş biletini, yeni karakterleri, silah şablonlarını ve iki yeni haritayı oyuncuların beğenisine sunuyor. Yeni dönemle birlikte 50 kademeli savaş biletiyle birlikte Rosa – İkili Casus kostümü, yeni MX9 silahı, yeni skor serisi, oyuncu kartları, tılsımlar ve daha birçok yeni içerik oyuna ekleniyor.

Yaşayan Ölüler, Oyunu Kuşatmaya Etmeye Geliyor

Zombi kitlerinizi ve ekipmanlarınızı da hazırlayın. Zombiler sonlu bir müddet için Call of Duty: Mobile’a geri dönüyor. Yenilenen “Yaşayan Ölülerin Kuşatması” etkinliğinde oyuncular kendilerini tüm ekipmanlarını ve kaynaklarını kullanmak zorunda olacakları, gerisi ardı kesilmeyen bir zombi istilasının ortasında bulacaklar.

Yeni dönemle birlikte heyecanın tavan yapacağı bu yeni aktiflik 31 Temmuz’da başlayacak. Oyuncular ekipleriyle birlikte 5 gün 5 gece boyunca ölümsüz zombilere karşı hayatta kalma gayreti verecek.

İzole edilmiş özel bir Battle Royale haritasında konuşlanacak oyuncular, gün boyunca taşınabilir üsleri için ekipman ve gereç toplayacaklar. Gece olduğunda ise taşınabilir üsleri yok etmeye çalışan zombi akınlarına karşı hayatta kalma savaşı verecekler. Oyuncular her akında sayıları artan ve güçlenen zombilere karşı taretleri, özel silahları, savunma kulelerini ve tüm cephaneliklerini kullanacaklar. Oyuncular akınlara karşı hayatta kaldıkça “Shorty – Ether Makinesi” ve “Zombi Tank Dempsey” operatör görünümü üzere 25’ten fazla özel mükafatları de elde edebilecekler. Oyuncular ayrıyeten zombi akınlarına karşı çabaları boyunca daha evvelki zombi modlarından tanıdıkları kimi karakterlere de rastlayabilecekler.

ETİKETLER: , ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.