enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Beşiktaş transfer haberi: Mert Günok geri sayımda

Yeni dönemde yer alacağı 3 kulvarda da muvaffakiyet hedefleyen Beşiktaş , bu doğrultuda takımını güçlendirmek için çalışmalarını hızlandırdı …

Beşiktaş transfer haberi: Mert Günok geri sayımda
19.07.2021 10:07
0
A+
A-

Yeni dönemde yer alacağı 3 kulvarda da muvaffakiyet hedefleyen Beşiktaş , bu doğrultuda takımını güçlendirmek için çalışmalarını hızlandırdı. Bilhassa Şampiyonlar Ligi’nde yer alacakları için daha deneyimli isimlere yönelen idare, kalede Mert Günok operasyonunu başlattı. Teknik grubun, ‘Ersin varken diğer bir kaleciye gereksinimim yok’ açıklaması sonrasında Ulusal kaleciyle yapılan görüşmeleri askıya alan idare, genç file bekçisinin satılma ihtimalinin bulunması sebebiyle tekrar harekete geçti.

Şampiyonlar Ligi müziği…

32 yaşındaki eldivenle menajeri aracılığıyla yapılan son görüşmede mutabakat sağlayan Kartal, bu transfere yakın vakit içerisinde nokta koymayı planlıyor. Siyah-Beyazlılar’ın Başakşehir’den bir an evvel bonservisini almasını bekleyen Mert, yeni dönemde Vodafone Park’ta olup Şampiyonlar Ligi müziği eşliğinde vazifesini yapmayı planlıyor. Öte yandan Trabzonspor ’un da ilgisinin sürdüğü deneyimli kaleci, mesleğine İstanbul’da devam etmeyi istiyor.