enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Berke Dikişçioğlu, Türkiye Kaykay Şampiyonu oldu

Türkiye’de en yetenekli kaykaycılarından biri olarak bedellendirilen Red Bull atleti Berke Dikişçioğlu, Türkiye Kaykay Federasyonu tarafından …

Berke Dikişçioğlu, Türkiye Kaykay Şampiyonu oldu
31.10.2021 15:22
0
A+
A-

Türkiye’de en yetenekli kaykaycılarından biri olarak bedellendirilen Red Bull atleti Berke Dikişçioğlu, Türkiye Kaykay Federasyonu tarafından düzenlenen, Türkiye Şampiyonası Sokak Disiplini’nde Türkiye şampiyonu oldu. Türkiye’nin en güzel kaykaycılarının karşılaştığı turnuva, Eyüpsultan’daki Osmanlı Parkı’nda düzenlendi.

6 yaşından beri kaykay yapan, genç yaşına rağmen girdiği pek çok gayrette performansıyla dikkat çeken Berke Dikişçioğlu, bu birincilikle mesleğinin birinci Türkiye şampiyonluğuna da erişmiş oldu. Her vakit maksatları doğrultusunda çalıştığını lisana getiren Berke Dikişçioğlu, “İlk maksadım Türkiye Şampiyonu olmaktı. Bu şampiyonalarda hem kendimi geliştirmek hem de şampiyonluklar elde ederek asıl amacıma yanlışsız ilerlemek istiyorum. Ne memnun bana ki Türkiye Şampiyonu olmayı başardım. Artık dünya şampiyonu olma gayeme hakikat bir adım daha attım. Her vakit benim yanımda olan ailem ve takımımla bunu başaracağıma inanıyorum. Bu birinciliği her vakit benim yanımda olanlara ikram ediyorum” diye konuştu.

ETİKETLER: