enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Basketbolda haftanın programı

ING Basketbol Harika Ligi’nde dokuzuncu, Herbalife Nutrition Bayanlar Üstün Ligi’nde beşinci, Misli.com Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde ise …

Basketbolda haftanın programı
19.11.2021 10:07
0
A+
A-

ING Basketbol Harika Ligi’nde dokuzuncu, Herbalife Nutrition Bayanlar Üstün Ligi’nde beşinci, Misli.com Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde ise sekizinci hafta müsabakaları yapılacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran, liglerde haftanın maç programı şöyle:

ING Basketbol Üstün Ligi

Yarın:

13.00 Gaziantep Basketbol-Türk Telekom (Karataş Şahinbey)

15.30 Yukatel Merkezefendi Belediyesi- Galatasaray Nef (Pamukkale Üniversitesi)

18.00 Frutti Extra Bursaspor-Büyükçekmece Basketbol (TOFAŞ)

20.15 Semt77 Yalovaspor-TOFAŞ (90. Yıl)

21 Kasım Pazar:

13.00 Bahçeşehir Koleji-Aliağa Petkim (Ülker)

15.30 Pınar Karşıyaka-HDI Sigorta Afyon Belediyesi (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

19.00 Anadolu Efes-Darüşşafaka (Sinan Erdem)

21.00 Beşiktaş Icrypex- Fenerbahçe Beko (BJK Akatlar)

Herbalife Nutrition Bayanlar Üstün Ligi

Yarın:

13.00 Galatasaray-Antalya 07 Basketbol (Şehit Mustafa Özel)

14.00 Botaş-Nesibe Aydın (Ankara DSİ)

14.30 Elazığ Vilayet Özel İdare-Beşiktaş HDI Sigorta (Elazığ Vilayet Özel İdare)

15.00 Çankaya Üniversitesi-Hatayspor (Ankara)

15.30 Bursa Büyükşehir Belediyespor-OGM Ormanspor (Naim Süleymanoğlu)

16.00 Bellona Kayseri Basketbol-UMF Yapı İzmit Belediyespor (Kadir Has)

16.30 Fenerbahçe Safiport-ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi (Metro Enerji)

Misli.com Türkiye Basketbol Ligi

Bugün:

16.00 Bornova Belediyesi Karşıyaka-Fethiye Belediyespor (Altındağ Atatürk)

Yarın:

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyesi-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Edip Buran)

15.45 Akran Gemlik Basketbol-Beysu Konyaspor Basketbol (Gemlik)

17.30 TED Ankara Kolejliler-Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (TOBB ETÜ)

21 Kasım Pazar:

14.00 Akhisar Belediye Basketbol-Sigortam.Net (Akhisar Belediye)

15.45 Samsunspor-Finalspor (Mustafa Dağıstanlı)

17.30 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor-OGM Ormanspor (Şehit Polis Recep Topaloğlu)

22 Kasım Pazartesi:

18.00 Mamak Belediyesi-HDI Sigorta Antalya Güneşi (Mamak Belediyesi)