enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Basketbolda haftanın maçları

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran, liglerde haftanın maç programı şöyle: – ING Basketbol Muhteşem Lig Yarın: 13.00 …

Basketbolda haftanın maçları
05.11.2021 10:52
0
A+
A-

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran, liglerde haftanın maç programı şöyle:

– ING Basketbol Muhteşem Lig

Yarın:

13.00 Gaziantep Basketbol- Galatasaray Nef (Karataş Şahinbey)

15.30 Beşiktaş Icrypex-HDI Sigorta Afyon Belediyesi (Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

18.00 Yukatel Merkezefendi Belediyesi-Pınar Karşıyaka (Pamukkale Üniversitesi)

20.15 Frutti Extra Bursaspor-TOFAŞ (TOFAŞ)

7 Kasım Pazar:

13.00 Bahçeşehir Koleji-Büyükçekmece Basketbol (Ülker Spor ve Etkinlik)

15.30 Aliağa Petkimspor-Darüşşafaka (ENKA)

18.00 Semt77 Yalovaspor- Fenerbahçe Beko (90. Yıl)

20.15 Anadolu Efes-Türk Telekom (Sinan Erdem)

– Herbalife Nutrition Bayanlar Basketbol Harika Ligi

Bugün:

13.30 Antalya 07 Basketbol-Çankaya Üniversitesi (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

18.00 Beşiktaş HDI Sigorta-Fenerbahçe Safiport (Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

18.00 UMF Yapı İzmit Belediyespor-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Şehit Polis Recep Topaloğlu)

Yarın:

13.00 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi-Galatasaray (Servet Tazegül)

14.00 OGM Ormanspor-Elazığ Vilayet Özel Yönetim (M.Sait Zarifoğlu)

14.00 Hatayspor-BOTAŞ (Antakya)

16.00 Nesibe Aydın-Bellona Kayseri Basketbol (TOBB ETÜ)

– Misli.com Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

17.00 Samsunspor-Fethiye Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

Yarın:

14.00 HDI Sigorta Antalya Güneşi-Finalspor (Antalya)

15.45 Mamak Belediyesi-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Mamak Belediyesi)

17.30 Bornova Belediyesi Karşıyaka-Beysu Konyaspor Basketbol (Altındağ Atatürk Spor Kompleksi)

7 Kasım Pazar:

14.00 Akhisar Belediye Basketbol-Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Akhisar Belediye)

15.45 Mersin Büyükşehir Belediyesi-Sigortam.net (Edip Buran)

17.30 Akran Gemlik Basketbol-OGM Ormanspor (Gemlik)

8 Kasım Pazartesi:

18.00 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor-TED Ankara Kolejliler (Şehit Polis Recep Topaloğlu)

AA