enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Altay’dan Hamit Altıntop’a ziyaret

Altıntop’a yeni misyonunda muvaffakiyetler dileyen Altay Lideri Ekmekçioğlu, siyah-beyazlı kulübün yapılanması, Türk futbolundaki kıymeti ve …

Altay’dan Hamit Altıntop’a ziyaret
01.10.2021 14:07
0
A+
A-

Altıntop’a yeni misyonunda muvaffakiyetler dileyen Altay Lideri Ekmekçioğlu, siyah-beyazlı kulübün yapılanması, Türk futbolundaki kıymeti ve bugüne kadar yetiştirdiği futbolcular hakkında da bilgilendirmeler yaptı. Altıntop’un dünya futbolunda değerli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Ekmekçioğlu, “Milli Takımımız’ın başarılı olacağına inanıyoruz ve her vakit gurur duyuyoruz” dedi.

Altay’ın Türk futbolunun en değerli yetiştirici kulüplerinden biri olduğunun altını çizen Ekmekçioğlu, Hamit Altıntop’a yaptığı bilgilendirmede, ” Üstün Lig ‘in yetiştirici kulübüyüz ve bugün farklı kulüplerde forma giyen 8 oyuncumuz var. Bugüne kadar Avrupa’nın üst seviye liglerine, altyapımızdan yetişen yedi oyuncu vazife aldı. Ulusal gruplar ve Harika Lig’e her periyotta kıymetli kazanımlar sağladık” diye konuştu.

“ÖRNEK MODEL OLUŞTURACAĞIZ”

Kulübün yeni periyot vizyonu hakkında da bilgilendirme yapan Ekmekçioğlu, “Müzesinde iki Türkiye Kupası olan ve ülkemizin en büyük futbol okulları tertiplerinden birine sahip kulüp olarak kurumsallaşma periyodunu de başlatıyoruz. Bayan futbol grubu, akademi yapılanması ve kendi kaynağını üreten yapısıyla Türk futboluna örnek bir model oluşturacağız” dedi.

Altıntop da Altay’ı yakından takip ettiğini, Mustafa Denizli üzere liderliğindeki A Takım’ın Harika Lig’in pahasını artırdığını tabir etti. Ziyaretin sonunda Ekmekçioğlu, Altıntop’a üzerinde isminin yazılı olduğu bir Altay forması ikram etti.

DHA

ETİKETLER: ,