enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Alanyaspor, yeni dönem formalarını tanıttı

Aytemiz Alanyaspor , 2021-2022 döneminde oyuncuların giyeceği formaların tanıtımı için özel klip hazırladı. Klipte geçtiğimiz günlerde Akdeniz’i …

Alanyaspor, yeni dönem formalarını tanıttı
16.08.2021 00:15
0
A+
A-

Aytemiz Alanyaspor , 2021-2022 döneminde oyuncuların giyeceği formaların tanıtımı için özel klip hazırladı. Klipte geçtiğimiz günlerde Akdeniz’i saran yangınla çaba eden orman emekçileri, itfaiye erlerinin yanı sıra, pandemide üstün özveri gösteren sıhhat çalışanları ile kolluk kuvvetlerine de dikkat çekildi.

Kulübün toplumsal medya hesaplarından yayınlanan klipte, yeni dönem formaları tanıtıldı. Tanıtımda klasik beyaz formanın yanı sıra turuncu alev temalı forma ile geçen yıl da Mehmetçik Vakfı’na satışlarından bir kısmını bağışladıkları kamuflaj forma yer aldı. Futbolcular Efecan Karaca, Fatih Aksoy ve Famara Diedhiou, orman, itfaiye, sıhhat çalışanları ve jandarma takımlarıyla hazırlanan tanıtım klibinde rol aldı.

https://twitter.com/fanatikcomtr/status/1426921627942522883

Yangın, salgın ve güvenlik temalarına vurgu yapılan klip, toplumsal medyada “Gücümüzü sizden alıyoruz” sloganıyla paylaşıldı. Klipte, ülkede gayret veren orman personelleri, itfaiye erleri, sıhhat çalışanları ve kolluk kuvvetlerine teşekkür edildi. Klipte “Her zorluğa hamasetle koşan, yangın yerine, alevlerin içine gözünü budaktan sakınmadan yürüyen tüm itfaiye işçimize; sizlere her vakit daha güçlüyüz. Her şiddetli günde, gecede, her karanlığın şafağında kederlere deva, yaralara merhem, elleri öpülesi tüm sıhhat işçimize; sizlerle her vakit daha güçlüyüz. Vatan toprağına uzanan her tehdide canını hiçe sayarak göğsünü siper eden bütün Mehmetçiklerimize, dosta itimat, düşmana kaygı veren kınalı kuzularımıza; sizlerle her vakit daha güçlüyüz. Alanyaspor sizleri hürmet ile selamlıyor. Gurur duyuyoruz. Gücümüzü sizden alıyoruz” bildirisi verildi.

ETİKETLER: ,