enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

A Ulusal Futbol Grubu, Podgoritsa’da kent tipi attı

A Ulusal Kadro kafilesi, dün akşam THY’ye ilişkin uçakla İstanbul Havalimanı’ndan Karadağ’ın Podgoritsa Havalimanı’na geldi …

A Ulusal Futbol Grubu, Podgoritsa’da kent tipi attı
15.11.2021 14:07
0
A+
A-

A Ulusal Kadro kafilesi, dün akşam THY’ye ilişkin uçakla İstanbul Havalimanı’ndan Karadağ’ın Podgoritsa Havalimanı’na geldi. Ulusallar bugün ise Karadağ maçının oynanacağı başşehir Podgoritsa’da kent tipi attı.

Ormanda ve kentin çeşitli noktalarında yürüyüş yapan Ay-yıldızlı takımda morallerin yüksek olduğu görüldü.

A Ulusal Kadro Teknik Yöneticisi Stefan Kuntz ve bir futbolcusu, akşam TSİ 21.00’de online ortamda basın toplantısı düzenleyecek. Ulusallar son çalışmasını ise TSİ 21.30’da maçın oynanacağı Podgorica Kent Stadyumu’nda yapacak.

A Ulusal Ekip, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu’ndaki onuncu ve son maçında yarın Karadağ ile deplasmanda karşı karşıya gelecek.

Podgorica Kent Stadyumu’nda oynanacak ve saat 22.45’te başlayacak müsabakayı Almanya Futbol Federasyonu’ndan Daniel Siebert yönetecek. Siebert’in yardımcılıklarını Jan Seidel ve Christian Gittelmann yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Tobias Reichel olacak. Maçta tıpkı ülkeden Sascha Nicolai Stegemann VAR, Katrin Rafalski ise AVAR olarak misyon alacak.

Ormanda ve kentin çeşitli noktalarında yürüyüş yapan Ay-yıldızlı grupta morallerin yüksek olduğu görüldü.

A Ulusal Grup Teknik Yöneticisi Stefan Kuntz ve bir futbolcusu, akşam TSİ 21.00’de online ortamda basın toplantısı düzenleyecek. Ulusallar son çalışmasını ise TSİ 21.30’da maçın oynanacağı Podgorica Kent Stadyumu’nda yapacak.

A Ulusal Grup, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu’ndaki onuncu ve son maçında yarın Karadağ ile deplasmanda karşı karşıya gelecek.

Podgorica Kent Stadyumu’nda oynanacak ve saat 22.45’te başlayacak müsabakayı Almanya Futbol Federasyonu’ndan Daniel Siebert yönetecek. Siebert’in yardımcılıklarını Jan Seidel ve Christian Gittelmann yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Tobias Reichel olacak. Maçta tıpkı ülkeden Sascha Nicolai Stegemann VAR, Katrin Rafalski ise AVAR olarak vazife alacak.

ETİKETLER: